Nová publikace o prosiměřické škole

V roce 1999 vydala Základní škola v Prosiměřicích vlastním nákladem první účelovou  souhrnnou  publikaci o historii školy  s přehledem vycházejících žáků. Protože celý náklad byl již rozebrán, rozhodli jsme se pro  druhé doplněné vydání. Nová publikace o prosiměřické školePři příležitosti šedesáti let samostatné české školy v Prosiměřicích v roce 2009, tak v těchto dnech spatřila světlo světa publikace nazvaná "Šedesát let samostatné školy v Prosiměřicích". Publikace má pěknou barevnou laminovanou obálku. Autor Jaroslav Hladík společně s kolegy doplnil první vydání o nové informace. Čtenář se na 89 stranách  dozví nejenom o historii školy, školství, ale najde  zde přehledy vycházejících žáků od roku 1959 po současnost. Text je doplněn řadou originálních fotografií, které v prvním vydání nebyly otištěny. Protože vyhledávání v dokumentech je složité a může se stát, že někteří absolventi školy se v přehledech nenajdou (v průběhu roku se přestěhovali, přestoupili na jinou školu atd.)  rádi přivítáme doplňující informace, aby v případném příštím vydání bylo vše napraveno.

Publikace je k dostání v Den otevřených dveří 20. června 2009 a později v půběhu roku u ředitele školy.